הועדה התזונתית המייעצת

הרבלייף מוצרים

מתוך המחוייבות לאיכות וליושרה מדעית, הקמנו את הועדה התזונתית המייעצת הכוללת מומחים מובילים בתחום התזונה והבריאות, אשר מסייעים לחנך ולהדריך מפיצים עצמאיים אודות העקרונות של תזונה, פעילות פיזית וסגנון חיים בריא.

בנוסף,הועדה המדעית המייעצת (SAB) כוללת בתוכה מומחים מובילים אשר עבודתם מקדמת את תחום התזונה המדעית.
הרבלייף מוצרים
​מוצרי הרבלייף
​הרבלייף מוצרים

סוזאן בוורמן

מוצרי הרבלייף

מנהלת בכירה, הדרכת תזונה גלובלית ויו"ר הוועדה התזונתית המייעצת - ארה"ב 
ביוגרפיה:

סוזן היא מנהלת בכירה להדרכת תזונה גלובלית בהרבלייף העולמית; במסגרת תפקידה, היא אחראית על פיתוח חומרי הדרכה והכשרה בתחומי התזונה, והיא אחת הכותבות המרכזיות בבלוג בחסות הרבלייף, www.discovergoodnutrition.com. סוזן היא תזונאית מוסמכת ומחזיקה בשתי הסמכות מהאקדמיה לתזונה ודיאטה כמומחית בתזונת ספורט. היא מומחית מוסמכת לטיפול בהשמנת יתר וניהול משקל, וחברה באקדמיה האמריקאית לתזונה ודיאטה.

 

סוזן סיימה בהצטיינות את לימודי הביולוגיה באוניברסיטת קולורדו, ומחזיקה בתואר שני במדעי התזונה מאוניברסיטת המדינה של קולורדו. לאחר מכן, היא השלימה את ההתמחות בתזונה באוניברסיטת קנזס. סוזן לימדה ופיתחה תוכניות חינוכיות המיועדות לבודדים ולקבוצות בתחומי ההתמחות שלה הכוללים קידום בריאות, ניהול משקל ותזונת ספורט.

לפני שהצטרפה להרבלייף, סוזן שימשה כעוזרת מנהל של מרכז UCLA לתזונה אנושית (UCLA Center for Human Nutrition), וזכתה למינוי כפרופסור מן המניין נלווה לתזונה באוניברסיטת פפרדין וכמרצה לתזונה במחלקה למדעי התזונה באוניברסיטת Cal Poly San Luis Obispo.

סוזן שימשה כיועצת של קבוצת הלוס אנג’לס ריידרס במשך שש עונות, וכתבה טור במדור הבריאות של העיתון לוס אנג’לס טיימס במשך שנתיים. היא מחברת משותפת של 23 עבודות מחקר, 14 פרקי ספרים, ושני ספרים לציבור הרחב: What Color Is Your Diet? ו- The L.A. Shape Diet מאת ד”ר דיוויד הבר, בהוצאת הרפר קולינס בשנים 2001 ו-2004, בהתאמה

מוצרי הרבליייף
הרבלייף מוצרים

דיוויד הבר

מוצרי הרבלייף
M.D, Ph.D, FACP, FASN יו"ר, הוועדה התזונתית המייעצת
 

דיוויד הבר ,M.D. ,Ph.D. הוא יו”ר המכון התזונתי של הרבלייף (HNI) המקדם מצוינות בחינוך לתזונה לציבור ולקהילה המדעית באמצעות אתר אינטרנט ומתן חסות לסימפוזיונים מדעיים. ועדת HNI מורכבת ממובילי דעה מרכזיים מרחבי העולם בתחומי התזונה, פיזיולוגיה של פעילות גופנית, רפואה התנהגותית ובריאות הציבור שתפקידם לתמוך במשימות של HNI באמצעות אספקת מאמרי מומחים לאתר והשתתפות בסימפוזיונים מדעיים מקומיים וגלובליים.

תחומי המחקר העיקריים בהם עוסק הבר הם טיפול בהשמנת יתר ותזונה למניעה וטיפול במחלת הסרטן. הוא המייסד של המרכז לתזונה אנושית (Center for Human Nutrition) באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס*. הבר נמנה על צוות הפקולטה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת UCLA מאז 1978, וכיום הוא פרופסור אמריטוס לרפואה ובריאות הציבור, ומנהל מייסד של החטיבה לתזונה קלינית במחלקה לרפואה של בית הספר לרפואה ע”ש דיוויד גפן באוניברסיטת UCLA.

הבר ניהל את המכון הלאומי לחקר הסרטן ((National Cancer Institute שמימן את יחידת המחקר לתזונה קלינית, ואת מענקי ההדרכה בנושאי תזונה והשמנת יתר של המכונים הלאומיים לבריאות (NIH) באוניברסיטת  UCLAבמשך למעלה מ-15 שנים. במשך חמש שנים, הוא גם ניהל את מרכז UCLA לחקר תוספי תזונה צמחיים (UCLA Center for Dietary Supplement Research in Botanicals) במימון NIH. הוא מכהן כיו”ר מועצת התזונה הרפואית של האגודה האמריקאית לתזונה (Medical Nutrition Council of the American Society), העמותה המדעית הגדולה ביותר בתחום התזונה בעולם. הבר הוא גם עמית American Society for Nutrition, אות ההוקרה החשוב ביותר שהעמותה מעניקה.

הבר נכלל ברשימת “המוחות המדעיים המשפיעים ביותר בעולם: 2014” של תומסון-רויטרס. בין השנים 2012 ל-2002 הוא השתייך לאחוזון העליון של מדענים שעבודתם צוטטה על ידי מחברי מאמרים מדעיים בתחום מדעי החקלאות, כפי שדווח על ידי תומסון-רויטרס. הבר נכלל שוב ושוב ברשימת הרופאים הטובים ביותר באמריקה וברשימת Who’s Who in America, מילון הכולל ביוגרפיות של אנשים בעלי השפעה. בנוסף לכתיבת יותר מ-240 מאמרים מדעיים שנסקרו על ידי עמיתים ומספר טקסטים מקצועיים, הוא כתב גם ארבעה ספרים לציבור הרחב, ביניהם Natural Remedies for a Healthy Heart (תרופות טבעיות ללב בריא), The Resolution Diet (הדיאטה הסופית), What Color is Your Diet? (מהו צבע הדיאטה שלכם?), ו- The L.A. Shape Diet (דיאטת LA לחזרה לגזרה).

הבר מחזיק בתואר B.S. בכימיה בהצטיינות מאוניברסיטת UCLA, 1969; תואר דוקטור לרפואה מבית הספר לרפואה של הרווארד, 1973; ו- Ph.D.בפיזיולוגיה מאוניברסיטת UCLA, 1978. הוא מוסמך ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה ומטבוליזם מטעם המועצה האמריקאית לרפואה פנימית ומוסמך לתזונה.

*כמדיניות, אוניברסיטת קליפורניה אינה תומכת במוצרים או שירותים ספציפיים. האזכור של ד”ר הבר כפרופסור מיועד לצורכי זיהוי בלבד.

מוצרי הרבלייף 
הרבלייף מוצרים

סמנתה קלייטון

מוצרי הרבלייף
OLY, ISSA-CPT סגנית נשיא, יו"ר הוועדה לביצועים ספורטיביים וכושר גופני - ארה"ב
 

סמנתה קלייטון היא סגנית נשיא לביצועי ספורט וכושר בהרבלייף העולמית. כאם לארבעה ילדים, ביניהם שלישייה, היא מבינה את החשיבות במציאת איזון באמצעות אורח חיים בריא ופעיל.

סמנתה השתתפה במשחקים האולימפיים בסידני בשנת 2000 והתמחתה בריצת ספרינט ל-200 מטרים ובמרוץ שליחים ל-100 מטרים. היא מבינה כיצד גוף האדם פועל וכיצד שינויים קטנים יכולים ליצור הבדל גדול. סמנתה מחזיקה בתואר ראשון בבריאות הציבור עם התמחות בתזונה ובריאות, והיא מוסמכת מטעם ISSA. עם אישיותה התוססת, סמנתה הופכת את הכושר למטרה מושגת עבור כולם, בין אם הם כבר מתאמנים בחדר הכושר או מעדיפים לשבת על הספה. היא מבינה עד כמה זה קשה להפוך את הכושר לעדיפות, אבל זו התשוקה שלה לגרום לכולם לרצות להתאמן.

סמנתה מספקת עצות וטיפים שיסייעו בשיפור אורח החיים שלכם ויגרמו לכם להיות בריאים ומאושרים יותר. צפו בסדרת אימוני הכושר האחרונה שלה ב-https://fitness.video.herbalife.com

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

לואיגי' גרטון

מוצרי הרבלייף
M.D , MPH סגן נשיא, הדרכה - ארה"ב
 

ד”ר לואיג’י גרטון הוא סגן נשיא להדרכה בהרבלייף.

בתפקידו, ד”ר גרטון אחראי לספק למפיצים העצמאים של הרבלייף הבנה מעמיקה של המוצרים, המרכיבים והיתרונות של הרבלייף. הוא מרצה באירועים בכל רחבי העולם, מעמיק את הידע של המפיצים על המוצרים שלנו ועובד בשיתוף פעולה הדוק עם מדריכי המפיצים כדי להבטיח שימוש במידע מוצרי מדויק.

ד”ר גרטון מחזיק בתואר דוקטור לרפואה מבית הספר לרפואה מאונט סיני באוניברסיטת ניו יורק והשלים פוסט דוקטורט בתזונה קלינית בבית הספר לרפואה ע”ש דיוויד גפן באוניברסיטת קליפורניה. בנוסף, ד”ר גרטון עבד כרופא מומחה ברפואת משפחה וכרופא קליני במרכז לתזונה אנושית UCLA בתוכנית העוסקת בגורמי סיכון להשמנת יתר. הוא גם זכה בתארי הכבודDiplomate of The American Board of Family Practice  ו-The American Board of Physician Nutrition.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

לואיס איגנרו

מוצרי הרבלייף
חתן פרס נובל* לרפואה חבר, הוועדה התזונתית המייעצת, Ph.D - ארה"ב
 

לואיס איגנרו, Ph.D, חבר בוועדה התזונתית המייעצת של הרבלייף. בשל תרומתו יוצאת הדופן למדע, גילוי היתרונות של תחמוצת החנקן עבור גוף האדם, ד”ר איגנרו זכה בפרס נובל* לפיזיולוגיה או לרפואה בשנת 1998. עבודתו הובילה מאז למחקר נוסף שביצעו מדענים בכל רחבי לעולם. הוא עבד עם הרבלייף כדי לפתח אתNiteworks® , תוסף תזונה המיועד לתמיכה בייצור תחמוצת החנקן בגוף.

איגנרו פרסם מאמרים רבים על מחקריו. הוא זכה בפרס המחקר מטעם איגוד הלב האמריקאי בשנת 1998 עבור תרומתו יוצאת הדופן לקידום המדע הקרדיווסקולרי. באותה שנה, הוא הצטרף לאקדמיה הלאומית למדעים, ובשנה שלאחר מכן לאקדמיה האמריקאית לאומנויות ולמדעים.

איגנרו הקים את העמותה Nitric Oxide Society, והוא המייסד והעורך הראשי של Nitric Oxide Biology and Chemistry. הוא מחזיק בתואר B.S. בפרמקולוגיה מאוניברסיטת קולומביה, 1962, וב-.Ph.D בפרמקולוגיה מאוניברסיטת מינסוטה, 1966. הוא השלים פוסט דוקטורט בפרוקולוגיה כימית במכונים הלאומיים לבריאות (National Institutes of Health) בשנת 1968.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

יוני ירום

מוצרי הרבלייף
חבר, הוועדה התזונתית המייעצת, M.D - ישראל
 

יונתן ירום, M.D., הוא חבר בוועדה התזונתית של הרבלייף מאז 2010.

ירום הוא רופא ספורט, המנהל הרפואי של מדיקס, מרכז לרפואת ספורט הממוקם במתחם האולימפי בתל אביב. בעבר שימש כמנהל המחלקה לרפואת ספורט במכון וינגייט. הוא גם חבר לשעבר בוועד האולימפי בישראל.

ירום מטפל באנשים פעילים בתחומי הספורט – מאלופי עולם ועד לספורטאים חובבים – ועוסק ברפואה מונעת באמצעות פעילות גופנית וולנס. ב-20 השנים האחרונות הוא בנה חמישה מרכזים לרפואת ספורט, ביניהם המרכז במדיקס. מאז 1991, ירום משמש כרופא איגוד הטניס הישראלי, וחבר במועצת המנהלים. כמו כן, הוא שימש כמנהל השירותים הרפואיים במועדון הכדורגל מכבי תל אביב (2004-2002), בין שאר תפקידיו במועדון. בין השנים 2009-2000 ושוב משנת 2013 ועד היום, הוא מכהן כנשיא איגוד האופניים הישראלי. ירום חבר במספר התאחדויות ספורט וועדות ממשלתיות העוסקות בספורט, והוא יו”ר הוועדה הרפואית של הוועד הפראלימפי. הוא מרבה להרצות במוסדות להשכלה גבוהה ופרסם מאמרים רבים בתחום רפואת ספורט.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

דנה ראיין

מוצרי הרבלייף
מנהלת, ביצועי ספורט, תזונה והדרכה - ארה"ב
 

מנהלת בכירה לביצועי ספורט והדרכה
ד”ר ראיין שיתפה את המשימה והערכים שלנו בנסיעותיה הרבות בכל רחבי העולם. היא ספורטאית נלהבת ומחזיקה בתואר דוקטור לפעילות גופנית, תזונה ובריאות. היא מחזיקה גם בתואר שני בקינסיולוגיה ומוסמכת בתזונה לשמירה על בריאות, וולנס וביצועי ספורט אופטימליים. אהבתה לספורט אפשרה לה לעבוד עם למעלה מ-75 קבוצות ספורט ביותר מ-25 מדינות, והיא הדריכה אין-ספור ספורטאים שהרבלייף מעניקה להם חסות כיצד לחיות בריאים ומאושרים יותר באמצעות פיתוח תוכניות תזונה וביצועים ספורטיביים, בנוסף לתכנון וניהול מבחני הספורט הקליניים שלהם.

לפני שהצטרפה להרבלייף, ד”ר ראיין לימדה פיזיולוגיה של הספורט וקורסים נלווים באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג’לס, ובמקביל ערכה מחקר ב-UCLA על האופן בו תזונה מבוססת קהילה ותוכניות פעילות גופנית משפיעות על הסיכון למחלות לב.
היא עבדה עם ספורטאים בקבוצות הכדורגלLA Galaxy , Flamengo, Pumas, Barcelona FC ו-Liga באקוודור, באימוני שחקני פוטבול עבור NFL Combine וקבוצות אחרות בתמיכה בתוכניות התזונה שלהם. כיום, היא נחשבת אחד מעמודי התווך המרכזיים בביסוסה של הרבלייף כמובילה עולמית בתזונת ספורט.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

ג'ון הייז

מוצרי הרבלייף
מנהל חדשנות שיווקית - ארה"ב 
 

”ר ג’ון הייז הוא מנהל בכיר לחדשנות שיווקית מוצרית גלובלית בהרבלייף העולמית, ואחד המדענים העומדים מאחורי הרבלייף 24, סדרת מוצרי תזונת ספורט מתקדמים. הוא אחראי על התוויית אסטרבלייף מוצריםטגיית תזונת הספורט של החברה ופיתוח פורטפוליו מוצרים המבוסס על המדע המתקדם ביותר. לפני שהצטרף להרבלייף, הייז הקים חברה לתזונת ספורט וסיבולת.

כרוכב אופניים תחרותי לשעבר שהשתתף במרוצי אופניים תחרותיים, הייז מבין היטב את הצרכים התזונתיים של ספורטאי סיבולת. הייז הוא גם אצן נלהב, וסיים בהצלחה מספר אולטרה-מרתונים.

הייז השלים את הדוקטורט שלו בכימיה ביולוגית באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס (UCLA), שם גילה את האופן בו חלבונים בודדים מתפקדים בתאים. ממצאי עבודת המחקר שלו פורסמו במספר כתבי עת.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

קנת' ברדלי

מוצרי הרבלייף
קצין בריאות ותזונה ראשי, יו"ר הוועדה התזונתית - ארה"ב 
 

קנת הוא יו”ר הוועדה התזונתית המייעצת. הוא נלהב לגבי יצירת שינוי והענקת מוטיבציה לאנשים וארגונים שיאפשרו להם לנצל את פוטנציאל המנהיגות שלהם. הוא החזיק בתפקידים בכירים במגזר הציבורי והפרטי. הוא כיהן כנשיא חברתSafeway Health , פתרון טכנולוגי בתחום הבריאות וספק שירות התומך באסטרטגיות בריאות עובדים עבור לקוחות מסחריים גדולים. הוא כיהן גם כסגן נשיא בכיר וקצין רפואה ראשי ב-,Safeway חברה עם הכנסות שנתיות בגובה 44 מיליארד דולר שמעסיקה 185 אלף עובדים.

כמו כן, קנת מכהן במספר דירקטוריונים, ביניהם הדירקטוריון שלDignity Health System  – שעומדת להפוך בקרוב למערכת הבריאות השנייה בגודלה בארה”ב עם הכנסות של למעלה מ-33 מיליארד דולר, והדירקטוריון של Concentra Health – ספקית הבריאות התעסוקתית הגדולה ביותר בארה”ב עם למעלה מ-400 מרפאות. הוא לוקח חלק במאמצי בריאות ורווחה קהילתיים רבים, כולל הקמת קהילות ללא מטרת רווח. הוא עבד עם חברות רבות המפתחות טכנולוגיות בתחום הבריאות כיועץ אסטרטגי עם מיקוד מיוחד במעורבות צרכנים.

קנת הוא קולונל בדימוס, בוגר האקדמיה הצבאית של ארצות הברית ומחזיק בתואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת מינסוטה, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דנוור, ובתואר דוקטור מהאוניברסיטה למדעי הבריאות (University of Health Sciences) בבת’סדה. הוא מוסמך בבריאות הציבור ורפואה מונעת, ומוסמך בממשל תאגידי מ-INSEAD.

מוצרי הרבלייף
הרבלייף מוצרים

x

#{title}

#{text}

#{price}